نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
page
dwqa-question
dwqa-answer
e-landing-page
wpforms

ارائه خدمات مشاوره تخصصی اداره کار به صورت آنلاین و تلفنی برای اولین بار

برای کسب اطلاعات دقیق درباره قوانین و مقررات اداره کار و دریافت آخرین اطلاعات ارائه شده در این زمینه، به صورت آنلاین یا تماس تلفنی می‌توانید با مشاورین متخصص و باتجربه کارتابان در ارتباط باشید. ما همراهتان هستیم تا از بروز پیامدهای اطلاعات نادرست قانون کار و خسارت‌های آن پیشگیری کنید و اطلاعات دقیقی را درباره قانون کار و اداره کار به دست بیاورید.

نظرات مشتریان ما

تا به امروز 3098 کارفرما و 8952 نفر از کارگران و کارکنان مشمول قانون کار به مشاورین متخصص کارتابان اعتماد کرده‌اند.

زمینه‌های مشاوره تخصصی کارتابان

قرارداد کار به عنوان بنیان و شالوده رابطه کاری شناخته می‌شود و هرگونه اشتباهی در تنظیم این قرارداد خسارت‌های زیادی را به همراه دارد؛ بنابراین افرادی که نیاز به عقد یا تمدید قرارداد کار و صدور احکام کارگزینی دارند نباید این موارد را کم‌اهمیت در نظر بگیرند.

مقررات و قوانین موجود در زمینه حقوق و دستمزد و مزایای کارکنان قانون کار از تنوع بالایی برخوردار است. برای محاسبه مواردی مانند حقوق و دستمزد که به کارکنان تعلق می‌گیرد و محاسبه مبالغ آن‌ها باید با آخرین مقررات اداره کار آشنایی داشته باشید.

برای نوشتن دادخواست و لایحه دفاعیه و شناخت بایدها و نبایدهای شکایت اداره کار و طرح دادخواست در دیوان عدالت اداری لازم است که با متخصصین اداره کار این حوزه مشورت کنید.

مقررات بازنشستگی کارگران برای زنان و مردان و مشاغل مختلف متفاوت است و عدم اطلاع از مقررات و قوانین باعث می‌شود که افراد شاغل مازاد بر زمانی که باید مشغول به کار باشند؛ بنابراین برای کارگران ضروری است که قوانین بازنشستگی و میزان کارکرد عادی و سختی کار را بشناسند.

کارگران باید شرایط دریافت بیمه بیکاری و عواقب دریافت یا عدم دریافت آن را بشناسند. همچنین افراد مشمول قانون کار باید درباره تأثیر بیمه بیکاری در بازنشستگی اطلاعات دقیق داشته باشند.

برای طبقه‌بندی مشاغل، حوادث ناشی از کار، بیماری‌های ناشی از کار، حفاظت فنی و بهداشت کار، عناوین شغلی بیمه، حفاظت فنی و بهداشت کار و شرایط فعالیت شرکت‌های خدماتی می‌توانید از مشاورین کارتابان کمک بگیرید.

مراحل ارائه مشاوره

تکمیل فرم مشاوره اداره کار
تأیید درخواست و اعلام زمان مشاوره به صورت پیامکی
تماس تلفنی مشاور با متقاضی در زمان تعیین شده

در صورت عدم دریافت پیامک تا 24 ساعت از طریق ارسال پیام در صفحه تماس با ما پیگیری نمایید.

برای دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید.

توجه :زمان ارائه مشاوره بعد از ظهر ساعت 17 الی 21 خواهد بود.

سوالات متداول

با توجه به تعداد درخواست‌های ثبت شده، به طور معمول باید 2 تا 5 روز کاری را برای دریافت خدمات مشاوره اداره کار در نظر بگیرید. البته در صورت لغو درخواست‌های پیشین، نوبتی که برایتان در نظر گرفته شده می‌تواند سریع‌تر از زمان پیش‌بینی شده باشد.

در پلتفرم کارتابان همه درخواست‌ها به صورت اتوماتیک پس از ثبت در لیست رسیدگی قرار می‌گیرند و زمان مشاوره اداره کار از طریق پیامک به کاربران اعلام خواهد شد. در صورت مسدود بودن پیامک‌ها یا عدم دریافت پیامک تأیید درخواست و ثبت زمان مشاوره، می‌توانید این موضوع را از طریق فرم تماس با ما با تیم پشتیبانی مطرح کنید.

اگر اطلاعات ارائه شده توسط مشاورین کارتابان با مقررات و قوانین اداره کار مغایرت داشته باشد، وجه پرداخت شده به کاربران استرداد خواهد شد. همچنین، در شرایطی که درخواست ثبت شده با حوزه تخصصی مشاورین کارتابان تطابق نداشته باشد، این موضوع به کاربران اعلام خواهد شد.

تسویه حساب کارکنان
فیش حقوقی بساز
قرارداد کار تنظیم کن
مشاوره بگیر