نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
page
dwqa-question
dwqa-answer
e-landing-page
wpforms

قرارداد کار

همه آنچه نیاز دارید اینجاست...

هزینه اضافه پرداخت نکنید .... کافی است این صفحه را با دقت مطالعه نمایید
نمونه قرارداد کار - تنظیم آنلاین قرارداد کار - تنظیم قرارداد کار سفارشی
تمام قراردادها کاملا مطابق با قانون کار هستند.

سامانه رایگان تنظیم قرارداد کار 1402 آنلاین و فوری بدون محدودیت تعداد

این سامانه پاسخگوی بالغ بر 70% از نیاز کارفرمایان برای تنظیم قرارداد کار است. اغلب قراردادهای کار مورد نیاز کارفرمایان از نوع ساده هستند. تنها قسمتی از قرارداد کار که حساسیت دارد و نیاز به دقت دارد عبارتند از:

این دو آیتم به صورت اتوماتیک محاسبه و در قرارداد کار اعمال می شود.

نکات قابل توجه برای این دو مورد به شرح زیر هستند:

1- توجه به سال استخدام کارگر. ابتدا در قسمت ورود اطلاعات سال استخدام کارگر را انتخاب نمایید.

2- توجه به ماه استخدام کارگر. زمان تنظیم قرارداد کار یا از ماه استخدام کارگر قبل تر است یا بعد تر. ماه استخدام در تعلق گرفتن پایه سنوات سال جاری در حقوق کارگر موثر است. در قسمت ورود اطلاعات یک تیک برای این گزینه در نظر گرفته شده است که باید با توجه به ماه استخدام تیک را در حالت انتخاب یا غیر انتخاب قرار می دهید.

3- تعداد فرزندان مشمول حق اولاد. در خانه تعداد فرزندان باید بدون محدودیت تعداد تمام فرزندانی که زیر 18 سال تمام هستند و یا بالای 18 سال تمام که صرفا به تحصیل اشتغال دارند وارد می شود. حق اولاد برای هر فرزند هم به همسر و هم به شوهر اعم از اینکه طلاق گرفته باشند و یا فرزند تحت ولایت و حضانت هر کدام باشد تاثیری ندارد.

4- مزد روزانه. چنانچه کارگر حقوق و دستمزد را طبق حداقل قانون کار دریافت می کند نیازی به تغییر محتویات این قسمت ندارد ولی چنانچه مزد کارگر به صورت توافقی بیشتر از قانون کار باشد در این خانه وارد نمایید.

5- قرارداد کارهای نامحدود . به هر تعداد قرارداد کار می توانید از این سامانه برای کارگران و کارمندان خود تنظیم نمایید.

قرارداد کار کارکنان خود را طبق آخرین مقررات قانون کار به صورت آنلاین و فوری با فرمت PDF قابل چاپ

قرارداد کار سفارشی

بدیهی است که تنوع کار و شرایط کار در سطح کشور طوری است که نمی توان تمام انواع قراردادهای کار را پیش بینی و به صورت آماده در سایت قرارداد. از طرفی شرایط کار حتی نفر به نفر در کارگاه متفاوت است. بنابراین قرارداد کار سفارشی برای پوشش این نیاز از کارفرمایان در نظر گرفته شده است.

و یا به هر دلیل می خواهید قرارداد کار متفاوت و با شرایط ویژه و خاص داشته باشید که قرارداد کار آنلاین و یا نمونه قراردادهای موجود در سایت نیاز شما را برطرف نمی کند. در این صورت می توانید از تیم کارتابان بخواهید تا قرارداد کار طبق نیاز و سفارش شما تنظیم و ارسال نمایند.

بانک نمونه قرارداد کاری و فرم قرارداد کار​

چنانچه نیاز داشته باشید نمونه قرارداد کار آماده استفاده نمایید کافی است فایل ورد word یا پی دی اف PDF را از این قسمت دانلود نموده و مشخصات کارگران خود را اضافه نموده و استفاده نمایید.

بانک نمونه قرارداد کاری سال 1403 (20 نمونه)​​

بانک نمونه قرارداد کاری سال 1402 (13 نمونه)​​

تسویه حساب کارکنان
فیش حقوقی بساز
قرارداد کار تنظیم کن
مشاوره بگیر