قرارداد کار

همه آنچه نیاز دارید اینجاست...

هزینه اضافه پرداخت نکنید .... کافی است این صفحه را با دقت مطالعه نمایید
نمونه قرارداد کار - تنظیم آنلاین قرارداد کار - تنظیم قرارداد کار سفارشی
تمام قراردادها کاملا مطابق با قانون کار هستند.

سامانه رایگان تنظیم قرارداد کار ۱۴۰۰ آنلاین و فوری بدون محدودیت تعداد

این سامانه پاسخگوی بالغ بر ۷۰% از نیاز کارفرمایان برای تنظیم قرارداد کار است. اغلب قراردادهای کار مورد نیاز کارفرمایان از نوع ساده هستند. تنها قسمتی از قرارداد کار که حساسیت دارد و نیاز به دقت دارد عبارتند از:

این دو آیتم به صورت اتوماتیک محاسبه و در قرارداد کار اعمال می شود.

نکات قابل توجه برای این دو مورد به شرح زیر هستند:

۱- توجه به سال استخدام کارگر. ابتدا در قسمت ورود اطلاعات سال استخدام کارگر را انتخاب نمایید.

۲- توجه به ماه استخدام کارگر. زمان تنظیم قرارداد کار یا از ماه استخدام کارگر قبل تر است یا بعد تر. ماه استخدام در تعلق گرفتن پایه سنوات سال جاری در حقوق کارگر موثر است. در قسمت ورود اطلاعات یک تیک برای این گزینه در نظر گرفته شده است که باید با توجه به ماه استخدام تیک را در حالت انتخاب یا غیر انتخاب قرار می دهید.

۳- تعداد فرزندان مشمول حق اولاد. در خانه تعداد فرزندان باید بدون محدودیت تعداد تمام فرزندانی که زیر ۱۸ سال تمام هستند و یا بالای ۱۸ سال تمام که صرفا به تحصیل اشتغال دارند وارد می شود. حق اولاد برای هر فرزند هم به همسر و هم به شوهر اعم از اینکه طلاق گرفته باشند و یا فرزند تحت ولایت و حضانت هر کدام باشد تاثیری ندارد.

۴- مزد روزانه. چنانچه کارگر حقوق و دستمزد را طبق حداقل قانون کار دریافت می کند نیازی به تغییر محتویات این قسمت ندارد ولی چنانچه مزد کارگر به صورت توافقی بیشتر از قانون کار باشد در این خانه وارد نمایید.

۵- قرارداد کارهای نامحدود . به هر تعداد قرارداد کار می توانید از این سامانه برای کارگران و کارمندان خود تنظیم نمایید.

(نکته : محدودیت این سامانه در این است که برای کارگران با سابقه کمتر از ۱۰ سال – غیر طبقه بندی مشاغل مناسب است.)

قرارداد کار سفارشی

بدیهی است که تنوع کار و شرایط کار در سطح کشور طوری است که نمی توان تمام انواع قراردادهای کار را پیش بینی و به صورت آماده در سایت قرارداد. از طرفی شرایط کار حتی نفر به نفر در کارگاه متفاوت است. بنابراین قرارداد کار سفارشی برای پوشش این نیاز از کارفرمایان در نظر گرفته شده است.

و یا به هر دلیل می خواهید قرارداد کار متفاوت و با شرایط ویژه و خاص داشته باشید که قرارداد کار آنلاین و یا نمونه قراردادهای موجود در سایت نیاز شما را برطرف نمی کند. در این صورت می توانید از تیم کارتابان بخواهید تا قرارداد کار طبق نیاز و سفارش شما تنظیم و ارسال نمایند.

بانک نمونه قرارداد کار های (۱۳ نمونه متنوع)

چنانچه نیاز داشته باشید نمونه قرارداد کار آماده استفاده نمایید کافی است فایل ورد یا پی دی اف را از این قسمت دانلود نموده و مشخصات کارگران خود را اضافه نموده و استفاده نمایید.

بانک نمونه قرارداد کار آماده