نتایج بیشتر ...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
page
dwqa-question
dwqa-answer
e-landing-page
wpforms

5 گام مراحل خدمات اداره کل دات کاممراحل خدمات قانون کار و تامین اجتماعی
مراحل خدمت رسانی اداره کل به کاربران


گام اول را محکم بردارید

برای ورود به سایت اداره کل یا در نوار آدرس مرورگر اینترنت خود آدرس سایت اداره کل به نشانی kartaban.com را وارد نمایید.

ورود به سایت اداره کل از طریق نوار آدرس مرورگر اینترنت

و یا به سایت گوگل (google.com) رفته و در جعبه جستجو عبارت “اداره کل خدمات الکترونیک قانون کار و تامین اجتماعی” را وارد نموده و دکمه جستجو (تصویر ذره بین) را زده و از لیست نمایش داده شده سایت اداره کل را انتخاب نمایید.


جستجوی سایت اداره کل در گوگل

در صفحه اصلی سایت اداره کل و سایر صفحات سایت هم در پنجره ی بالای سایت و نیز در پاورقی دکمه هایی با عناوین “پنل کاربران و “امور اداری آنلاین” وجود دارد برروی آن ها کلیک کرده و به صفحه اول پنل کاربران/امور اداری آنلاین وارد شوید.صفحه اول پنل کاربران/امواداری آنلاین سایت اداره کل


اگر قبلا در سایت عضو شده باشید با وارد کردن نام کاربری (کدملی) و رمز عبور به ناحیه کاربری خود و یا امور اداری آنلاین وارد شوید.

اگر هنوز عضو این سامانه نیستید بررروی دکمه “عضو نیستم! عضویت” کلیک کرده و به صفحه انتخاب حالت و شرایط کاری هدایت می شوید. در این صفحه اگر

کارفرما هستید گزینه اول را انتخاب نمایید و به

کارگر و کارکنان مشمول قانون کار هستید گزینه دوم را انتخاب نمایید

اگر هیچ یک از شرایط فوق را ندارید و از فعالین حوزه قانون کار و تامین اجتماعی هستید گزینه سوم را انتخاب نمایید.

پس از انتخاب گزینه مناسب دکمه “ادامه روند عضویت” را کلیک کنید تا به صفحه ورود اطلاعات وارد شوید.انتخاب شرایط کاری عضویت در پنل کاربران سایت اداره کل
انتخاب شرایط کاری
صفحه ورود اطلاعات کاربر


پس از تکمیل فرم و فشردن دکمه “ثبت نهایی و عضویت” مراحل عضویت به اتمام رسیده و به پنل کاربران هدایت می شوید.تبریک می گویم شما پنل رایگان خود را به همین سادگی رزرو کردیدگام دوم :ورود به ناحیه کاربری و امور اداری آنلاین

در صفحه اصلی سایت اداره کل و سایر صفحات سایت هم در پنجره ی بالای سایت و نیز در پاورقی دکمه هایی با عناوین “پنل کاربران و “امور اداری آنلاین” وجود دارد برروی آن ها کلیک کرده و به صفحه اول پنل کاربران/امور اداری آنلاین وارد شوید.

در صفحه باز شده نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و وارد ناحیه کاربری خود در سایت اداره کل شوید.گام سوم :درخواست خدمات

در ناحیه کاربری در پنجره موجود یک گزینه با عنوان “ثبت درخواست خدمات” وجود دارد که با انتخاب آن پنجره انتخاب خدمات اداره کل باز می شود.

در صفحه باز شده عناوین خدمات اداره کل درج شده که کاربر همزمان می تواند یک یا چند خدمت را انتخاب کند.

در جعبه پایین عناوین خدمت کاربر باید توضیحات کافی در خصوص خدمت درخواستی خود ارائه نماید تا خواسته وی واضح و مشخص باشد.

اگر نیاز به ارسال فایل باشد نیز از گزینه “الحاق فایل” زیر جعبه متن فایل یا فایل های مورد نظر را به درخواست خود اضافه نمایید.

پس از تکمیل درخواست دکمه “ثبت درخواست” را بزنید تا درخواست شما جهت بررسی توسط کارشناسان و مدیران سایت اداره کل بررسی شود.

ثبت درخواست خدمات اداره کل


گام چهارم : بررسی درخواست و تبادل اطلاعات (شامل قوانین پنل کاربران)

در این مرحله کارشناسان اداره کل درخواست کاربر را بررسی کرده و در نتیجه یکی از حالت های زیر پیش خواهد آمد.

1- کاربر سوالی عمومی و با پاسخ کوتاه پرسیده است که برابر با قوانین سایت چنین سوالاتی در قسمت پرسش و پاسخ قانون کار سایت باید پرسیده شوند تا به صورت رایگان پاسخ داده شوند.

بنابراین به کاربر توصیه می شود سوال خود را در قسمت پرسش و پاسخ قانون کار و تامین اجتماعی که لینک آن در منوی ابتدای تمام صفحات سایت وجود دارد مطرح نماید.

2- کاربر درخواستی مانند مشاوره قانون کار، تنظیم فیش حقوق قانون کار، تنظیم لیست حقوق قانون کار و مانند آن را انتخاب می نماید و موضوع و مساله را به طور کامل و واضح مطرح نموده و در صورت نیاز فایل های لازم را نیز ارسال می نماید.

در این حالت کارشناسان مساله کاربر را بررسی کرده و سپس هزینه خدمات درخواستی را طبق تعرفه خدمات سایت برآورد کرده و صورتحساب صادر می نمایند.

کاربر به صورت آنلاین و یا هر روشی که در پنل در اختیار کاربر قرارداده می شود صورتحساب را پرداخت می نماید.

ثبت درخواست خدمات در پنل کاربران سایت اداره کل


گام آخر : تحویل خدمات درخواستی

پس از تکمیل مراحل ثبت درخواست خدمات – بررسی تبادل اطلاعات – پرداخت صورتحساب در نهایت خدمت درخواستی از اداره کل به کاربر ارائه می شود.

خدمت درخواستی ممکن است مشاوره تلفنی، مشاوره کتبی، فایل محاسبات و امثال آن باشد.بفرمایید!!

اکنون پس از آشنایی با مراحل بسیار ساده ارائه خدمات به ناحیه کاربری خود مراجعه نمایید و خدمت مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.

تسویه حساب کارکنان
فیش حقوقی بساز
قرارداد کار تنظیم کن
مشاوره بگیر
چگونه خیلی راحت ریز حقوق و مزایای 1403 خود یا کارکنان خود را دقیق محاسبه کنید؟
برای دریافت آنلاین و فوری فیش حقوقی 1403 قانون کار
پایه سنوات تجمیعی، مزد شغل، حق مسکن، بن کارگری، حق اولاد، اضافه کاری، شب کاری، نوبت کاری، جمع کاری، ماموریت، حق بیمه، مالیات حقوق...
طبق آخرین مقررات و همه در یک برگه PDF قابل چاپ به شکل فیش حقوقی (رایگان و حرفه‌ای)